הביוגרפיה של ד"ר נורברט קורלנד

הביוגרפיה של ד

 ד"ר קורלנד נולד בצרפת, בפריס ב- 26  ליולי1949. הוא סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה באוניברסיטת סנט אנטואן בפריס. לאחרמכן השלים את לימודיו בתחום הראומתולוגיה. במשך 15 שנה עבד במחלקת הראומטולוגיה במרכז רוטשילד שבפריס. מדופלם בהידרולוגיה רפואית וקלימתולוגיה רפואית. הוא טיפל באוויאן-לה-באן, בניצולי שואה בעקבות  אביו, ד"ר  לייב קורלנד. ד"ר נורברט קורלנד למד את שיטת הניורלתרפיה ומזותרפיה  שני תחומי טיפול גם נגד כאב.

הטזה בדוקטורת לרפואה  אשר הוצגה בפריס היא : " תכונות הריפוי התרמיות של חמי טבריה (ישראל). הטזה  שלו בהידרולוגיה רפואית וקלימטולוגיה נקראת " טיפול פסוריאזיס בים המלח. במסגרת עבודתו במחלקת הראומתולוגיה של ד"ר איב שאוות ובמחלקת הרנטגן, אצל ד"ר ויניו, ב Fondation de Rothschild , אשר שייכת לאוניברסיטת פריס VII כתב ספר בתחום הראומתולוגיה אשר שמו: "תרומת ה CT  בחקר עמוד השדרה צווארי ".

ד"ר קורלנד עשה עלייה בשנת 1997, הוא עבד בבית חולים מאיר בכפר סבא במחלקת עמוד השדרה של ד"ר גיפשטיין ובמרפאת הכאב של פרופ' יודאיקין. עבד גם במרכז הרפואי הביו תחומי בתל אביב וירושלים במחלקת הכאב.

ד" ר קורלנד הוא אחד החלוצים באבחון וטיפול במחלת הפיברומיאלגיה בישראל. ד"ר נורברט קורלנד מטפל בקליניקה פרטית בכפר סבא.

ד"ר קורלנד הוא הרופא היחידי בארץ ובמזרח התיכון אשר מומלץ ורשום ברשימת הרופאים על ידי המרכז לטיפול בפיברומיאלגיה אשר בסנטה מוניקה, קליפורניה, ארה"ב.

מחוץ לעולם הרפואה ד"ר קורלנד הינו פסנתרן מחונן, שחקן שח מעולה, גולש לשעבר ו מדריך לשעבר לסקי. סופר אשר כתב שני רומנים.

 

[email protected]
לחץ לחזרה לראש העמוד

Copyright © 2009-2019 fibrokur.com All rights reserved. בנייה וקידום אתרים