איפה עומדים המחקרים?

איפה עומדים המחקרים?

המרכז לטיפול לפיברומיאלגיה, הפועל ללא מטרת רווח ומנוהל על-ידי ד"ר פול סנט אמנד תומך במחקרים על הפיברומיאלגיה וטיפולה על-ידי הגואיפנזין. הוא הציג כתב-עת לקונגרס הבינלאומי לריאומטולוגיה שנערך בפריז במאי 2008: " הרמות הגבוהות של MCP-1 ושל eotaxin המוכיחים את הבסיסים האימונולוגיים של הפיברומיאלגיה", ביולוגיה ורפואה מחקרית (מייווד), 5 ביוני 2008, PMID : 18535166 על-ידי זנג ז., שריהולמס ג., מאו א., מארק ס., קאלוס מ., סנט אמנד רפ., שיבלי גי., עיר התקווה. המחקר זיהה בפיברומיאלגיה עליות לא נורמאליות של ציטוקינים ושל כמוקינים והנורמליזציה של חלק מהם אצל הפיברומיאלגים כגון המרכזי שבהם המהווה ציר הפעלה מרכזי לכל המערך הדלקתי, ה- tumor necrosis factor alpha gamma (TNF alpha) והאינטרפרון גמא .עליית ציטוקין נוסף הומצא מאז.
תוצאות זהות אצל אנשים השייכים לאותה משפחה של פיברומיאלגים תומכים ברעיון של הרכיב הגנטי. כתב-עת אחר מדווח על שלוש מוטציות גנטיות שנמצאו אצל 40% של הפיברומיאלגים הנחקרים.
באוקטובר 2009, בהתקשרות בינינו, ד"ר פול סנט אמנד כותב לי: "הקפאנו 600 דוגמיות של ADN של פיברומיאלגים על מנת לחקור את המוטציות הגנטיות. מחקר אחר שיצא לדרכו במחלקה הרפואית של חברת "היטאשי" בודק את הפוטנציאל האנרגטי של תאים מסוימים...אני כולי תקווה שמחקר זה יוביל אותנו לבדיקת דם המאבחנת את הפיברומיאלגיה. כל מאמצינו, מעבר החזרת הבריאות לחולים שלנו, הולכים לכיוון של בדיקה שתהיה זמינה בכל המעבדות".
העבודות של ד"ר פול סנט אמנד על הפיברומיאלגיה ועל הגואיפנזין קיבלו אות הוקרה ב-2004 והוא קיבל את המינוי של פרופסור בUCLA.

[email protected]
לחץ לחזרה לראש העמוד

Copyright © 2009-2019 fibrokur.com All rights reserved. בנייה וקידום אתרים